OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.10.2021r.

• W poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o godz. 9.00 (w kościele); 11.00 (cmentarz)
  • We wtorek – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze św. na cmentarzu o godz. 8.00; 9.00; 10.00
  • W czwartek – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, pierwszy czwartek, módlmy się w tym dniu o nowe i liczne powołania do kapłaństwa
  • W piątek – pierwszy piątek, spowiedź od godz. 16.00 w kaplicy cmentarnej.
  • W sobotę – pierwsza sobota, spowiedź od godz. 16.00 w kaplicy cmentarnej.
  1. Pierwsze dni listopada, to czas zyskiwania szczególnych łask dla zmarłych dlatego do soboty włącznie, Msze święte wieczorne sprawowane będą na cmentarzu. Zatroszczmy się o porządek na cmentarzu i informujmy odwiedzających o obowiązku zabierania śmieci.
  2. Na bocznych ołtarzach są karty wypominkowe, prosimy o wypełnianie drukowanymi literami. Można zamawiać wypominki roczne (100zł), półroczne (50zł) i jednorazowe.
  3. Do nabycia są znicze Caritas w cenie 7 zł, oraz kalendarze WSD w Drohiczynie w cenie 5 zł.
  4. Dziękujemy radnym z Tołwina, Kątów, Dziadkowic, Siekluk Kolonii, Zarąb, Brzezin, o zebranie składek prosimy pozostałe miejscowości.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Piotrowskiego, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłego polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.