INTENCJE MSZALNE 23.01 – 29.01.2023r.

PONIEDZIAŁEK 23.01 7.30 + zm. z rodz. Piotrowskich, Onopów, Zielińskich 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (23) 8.00 + Jakub Biesaga WTOREK 24.01 – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła 7.30 + Mirosław Puchalski (r.) 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (24) 8.00 + Józef, Hieronima ŚRODA 25.01 – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła 7.30 + Marianna

INTENCJE MSZALNE 16.01 – 22.01.2023r.

PONIEDZIAŁEK 16.01 7.30 + Zuzanna, Krzysztof Rękawek 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (16) 8.00 + Alina Zaręba (8r.) WTOREK 17.01 – Wspomnienie św. Antoniego, opata 7.30 + Roman Morzy – of. uczestników pogrzebu 7.30 + Sylwia Niewińska – of. uczestników pogrzebu 8.00 + Krystyna Mazuruk – greg. (17) ŚRODA 18.01 7.30 Za parafian 7.30 + Krystyna

INTENCJE MSZALNE 09.01 – 15.01.2023r.

PONIEDZIAŁEK 09.01 7.30 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Patryka 2 9 ur. 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (9) WTOREK 10.01 – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Drohiczynie 7.30 + Józef Dobrogowski – of. uczestników pogrzebu 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (10) ŚRODA 11.01 7.30 + Mieczysław, Waldemar, Kleopatra, Nasso, zm. z rodz. Zarębów,

INTENCJE MSZALNE 02.01 – 08.01.2023r.

PONIEDZIAŁEK 02.01 – Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła 7.30 + Stanisław Piotrowski i zm. rodziców 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (2) WTOREK 03.01 7.30 + Benedykt XVI 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (3) 8.00 + Benedykt XVI ŚRODA 04.01 7.30 + Franciszek Kulczakiewicz (10r.) 7.30 + Krystyna Mazuruk – greg. (4)

INTENCJE MSZALNE 26.12.2022r. – 01.01.2023r.

PONIEDZIAŁEK 26.12 – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika 9.00 + Danuta Osmólska – greg. (26) 12.00 + Jerzy Jakubowski (3r.) Tołwin 10.30 + Wiesława Tołwińska  – of. uczestników pogrzebu Żurobice 10.30 + Antoni, Felicja, Bolesław, Felicja Siekluccy WTOREK 27.12 – Święto św. Jana, apostoła i ewangelisty 16.30 + Józef, Władysława Michalczuk – of. Anna Kobus 17.00 + Władysława

INTENCJE MSZALNE 19.12 – 25.12.2022r.

PONIEDZIAŁEK 19.12 7.30 + Helena Kryńska – of. Marian Kryński 7.30 + Danuta Osmólska – greg. (19) 8.00 za parafian WTOREK 20.12 7.30 + Gabriela Dobrogowska  – of. uczestników pogrzebu 7.30 + Danuta Osmólska – greg. (20) ŚRODA 21.12 16.30 za parafian 16.30 + Danuta Osmólska – greg. (21) 17.00 + zm. z rodz. Łopuskich, Kowalskich, Jaszczołtów i Piotrowskich

INTENCJE MSZALNE 12.12 – 18.12.2022r.

PONIEDZIAŁEK 12.12 7.30 + Aleksander, Józef, Maria, Władysław 7.30 + Danuta Osmólska – greg. (12) 8.00 + Jan Boguszewski – of. uczestników pogrzebu WTOREK 13.12 – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy 7.30 + Krystyna, Wiktor, Janina, Anna Lubowiccy, Helena, Ludwik Wiercińscy 7.30 + Danuta Osmólska – greg. (13) 8.00 + Tadeusz Romaszkiewicz – of. pracownicy SP

INTENCJE MSZALNE 05.12 – 11.12.2022r.

PONIEDZIAŁEK 05.12 7.30 + Władysława, Stanisław i zm. z rodz. Kłopotowskich i Kusińskich 7.30 O zdrowie dla Tadeusza 8.00 + Stanisław, Jadwiga, Hipolit Wiercińscy, Józef, Aniela, Władysław Kryńscy 8.00 + Danuta Osmólska – greg. (5) WTOREK 06.12 – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa 7.30 + Danuta Osmólska – greg. (6) 7.30 + Roman Morzy – of. uczestników pogrzebu 8.00 + Maria

INTENCJE MSZALNE 28.11 – 04.12.2022r.

PONIEDZIAŁEK 28.11 7.30 + Leszek Kondrat – greg. (28) 7.30 + Franciszek, Regina, Albin, Weronika, Maria, Jolanta Łempiccy, Franciszek, Maria Miłkowscy 8.00 + Jakub Biesaga – of. uczestników pogrzebu WTOREK 29.11 7.30 + Leszek Kondrat – greg. (29) 7.30 + Maria Mioduszewska – of. uczestników pogrzebu 8.00 + Danuta Osmólska – of. uczestników pogrzebu ŚRODA

INTENCJE MSZALNE 21.11 – 27.11.2022r.

PONIEDZIAŁEK 21.11 – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny + Leszek Kondrat – greg. (21) 7.30 + Antoni, Janina, Jadwiga, Felicja, Józef, Kazimierz Bąkowscy – of. Antonina Mikołajczuk 8.00 O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina Sawickiego w 15 ur. WTOREK 22.11 – Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy + Leszek Kondrat – greg. (22) 7.30 + Leszek Kondrad