OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.11.2021r.

• W poniedziałek – Zakończenie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych, różaniec w kościele po Mszy św. o 16.30
  • We wtorek – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • W środę – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • W czwartek – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, jest to również 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, módlmy się za rządzących, strzegących jej granic i tych którzy polegli walcząc o jej wolność i niepodległość
  • W piątek – Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  • W sobotę – Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  1. W najbliższą niedzielę gościć będziemy dk. Daniela Konika, przedstawiciela WSD w Drohiczynie, będzie się z nami modlił, wygłosi kazanie, ofiary zebrane na tace przeznaczone będą na nasze diecezjalne seminarium duchowne. Jest to również Dzień Ubogich i Solidarności z Kościołem Prześladowanym, zbiórka do puszek na ten cel po Mszach św.
  2. Przypominamy o oddawaniu zgłoszeń tak do I Komunii świętej jak i do bierzmowania. Jest to konieczne do stworzenia list i zrobienia kolejnych zamówień.
  3. Dziękujemy radnym z Tołwina, Kątów, Dziadkowic, Siekluk Kolonii, Zarąb, Brzezin, o zebranie składek prosimy pozostałe miejscowości.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Antoniego Niewińskiego i Jana Bortonwskiego, rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.