OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.10.2023r.

 1. W tym tygodniu wspominamy:
 • W środę – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu będą sprawowane w kościele o godz. 8.00 i na cmentarzu parafialnym o godz.10.00. Po Mszy o 10.00 będzie procesja na cmentarzu i możliwość poświęcenia nowych pomników
 • W czwartek – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych; pierwszy czwartek miesiąca. Msze święte w kościele o godz. 7.30; 8.00 i 9.00; Po Mszy o godz. 9.00 procesja przy kościele. Módlmy się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie
 • W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszego piątku po Mszy świętej o godz. 17.00
 • W sobotę – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa; pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo po Mszy o 17.00
 1. Prosimy radnych o zgłaszanie się po zeszyty w celu zbierania rocznej składki
 2. Na bocznych ołtarzach wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy wypełniać DRUKOWANYMI LITERAMI. Znicze Caritas w cenie 10zł
 3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i dzień zaduszny, prosimy o zatroszczenie się o porządek na grobach i na cmentarzu.
 4. Dyrektorka Lokalnego Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Dziadkowicach oraz Kierownik Gminnej biblioteki publicznej w Dziadkowicach serdecznie zapraszają na koncert: ,,Muzyka na żywo”. Podczas koncertu  usłyszą Państwo dźwięk skrzypiec, akordeonu oraz damskiego wokalu. Koncert odbędzie się 29(niedziela) października 2023 o godzinie 18.00 Serdecznie zapraszamy.
 5. W dniach 1 – 8 listopada codziennie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za jednego zmarłego. Od 3.XI do 8.XI wypominki i różaniec za zmarłych po Mszy św. o godz. 17.00
 6. Za tydzień gościć będziemy przedstawiciela WSD w Drohiczynie, taca przeznaczona będzie na rzecz Seminarium. Po Mszy świętej o godz. 12.00 będzie spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, a w czasie Mszy poświęcone będą książeczki do nabożeństwa.
 7. Za dwa tygodnie w niedzielę 12 listopada po Mszy świętej o 12.00 w naszej parafii odbędzie się koncert Studia piosenki FART „Nie zapomnimy Polsko”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości. Młodzież po koncercie będzie zbierała datki na zakup niezbędnych rzeczy dla podopiecznych Domów Pomocy Społecznej oraz do Domu Dziecka. Otwórzmy serca i wesprzyjmy młodzież która nie patrzy tylko na siebie, lecz zauważa bardziej potrzebujących. Informacje na stronie parafialnej w zakładce wydarzenia
 8. W okolicznych lasach pojawia się wiele wilków prosimy o szczególną ostrożność, nie wychodzenie w pojedynkę lub z psem do lasu.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
 10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Tołwińskiego. Rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłego polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…