OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28. 11.2021r.

• We wtorek – Święto Św. Andrzeja, apostoła
  • W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, módlmy się o nowe powołania do kapłaństwa
  • W piątek – Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera; pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo po Mszy św. o godz. 17.00
  • W sobotę – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.00
  1. Roraty w naszej parafii w środy o godz. 17.00 i w soboty o godz. 7.00
  2. Rekolekcje w naszej w dniach 15 i 16 grudnia ( środa i czwartek)
  3. W najbliższą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na wschodzie.
  4. Wigilijne świece Caritas w cenie 18 zł; Prawdziwe kalendarze adwentowe dla dzieci, pomagające we właściwym przeżyciu adwentu w cenie 15 zł.
  5. Na stoliku są torby charytatywne, dzięki którym możemy pomóc w przygotowaniu Świąt Bożego Narodzenia najuboższym rodzinom, wszelkie informacje znajdują się na torbach. Torby przynosimy za tydzień w niedzielę do Kościoła, stawiamy przy bocznych ołtarzach lub w zakrystii.
  6. Dziękujemy radnym z Tołwina, Kątów, Dziadkowic, Siekluk, Siekluk Kolonii, Zarąb, Brzezin, Biszewa, Piotrowa Krzywokołów, Lipiny, Malinowo o zebranie składek prosimy pozostałe miejscowości.
  7. Prosimy aby przed zimą uporządkować cmentarz, aby silne wiatry nie spowodowały uszkodzeń na pomnikach, zabierzmy wypalone znicze, czy niepotrzebne wiązanki.
  8. Pan organista w tym tygodniu uda się z opłatkami do:
  • Poniedziałek – Siekluki wieś i Kolonie
  • Wtorek – Piotrowo Trojany, Piotrowo Krzywokoły i Wojeniec
  • Środa – Brzeziny, Biszewo i Lipiny
  • Czwartek – Malinowo, Korzeniówka, Zaręby
  • Piątek – Dziadkowice, Kąty osiedle
  • Sobota – Wiercień Duży i Mały, Kolonia Żurobice
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Żarskiego, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłego polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie