OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.12.2021r.

• W poniedziałek – Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa
  • We wtorek – Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • W środę – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Msze święte w kościele o godz. 10.00 i 17.00 w kaplicach o 15.00
  1. Roraty w naszej parafii w środy o godz. 17.00 i w soboty o godz. 7.00
  2. Wigilijne świece Caritas w cenie 18 zł; Prawdziwe kalendarze adwentowe dla dzieci, pomagające we właściwym przeżyciu adwentu w cenie 15 zł.
  3. Bóg zapłać za dary składane w torbach na rzecz ubogich.
  4. Dziękujemy radnym z Tołwina, Kątów, Dziadkowic, Siekluk, Siekluk Kolonii, Zarąb, Brzezin, Biszewa, Wojeńca, Piotrowa Krzywokołów, Lipin, Malinowa o zebranie składek prosimy pozostałe miejscowości.
  5. Prosimy aby przed zimą uporządkować cmentarz, aby silne wiatry nie spowodowały uszkodzeń na pomnikach, zabierzmy wypalone znicze, czy niepotrzebne wiązanki.
  6. Pan organista w tym tygodniu uda się z opłatkami do:
  • Poniedziałek – Tołwin i Żurobice
  • Wtorek – Kąty
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace oraz do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.