OGŁOSZENIA PARAFIALNE  21.04.2024r.

• We wtorek: Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
    • W czwartek: Święto św. Marka, ewangelisty
    1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej
    2. Bóg zapłać młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (8 osób) za porządki na cmentarzu.
    3. W ostatnich dniach na cmentarzu został założony monitoring. Prosimy o stosowanie się do obowiązującej segregacji odpadów, lub zabieranie ich ze sobą. Przypominamy, że groby na cmentarzu nie powinny przypominać odpustowych straganów zapełnionych kolorowymi różnościami, które po kilku dniach lądują w śmietniku, lub obok niego.
    4. Diecezjalna sztafeta modlitwy o powołania. W sobotę 27.04.2024r. w naszym kościele o godz.15.00 będzie wystawienie najświętszego sakramentu i zostanie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie adoracja w ciszy do godz. 16.00. O 16.00 Odmówimy różaniec w intencji powołań. Adoracja zakończy się ok. godz. 17.00.
    5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną