OGŁOSZENIA PARAFIALNE  14.04.2024r.

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
  2. Dziś obchodzimy Święto Chrztu Polski.
  3. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji obrony życia. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 w naszym kościele odbędzie się różaniec dla życia.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, Msza św. o godz. 12.00 sprawowana będzie w intencji zmarłych polecanych w rocznych i półrocznych wypominkach. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na cele inwestycyjne
  5. Klasa VIII naszej szkoły bierze udział w konkursie „Śniadanie daje moc”. Uczniowie walczą o nagrody dla szkoły i proszą aby w poniedziałek od godziny 10.00 do wtorku do godz. 10.00 na facebooku Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce zostawić lajka w poście konkursowym na stolik numer 14 przygotowany przez naszych uczniów.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.