OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.03.2022r.

• W piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia, Taca przeznaczona jest na fundusz Obrony życia, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, Msze święte w kościele o godz. 10.00 i 16.00, następnie droga krzyżowa; w kaplicach o godz. 14.00
  1. Trwa WIELKI POST, droga krzyżowa w każdy piątek po Mszy o 16.30, a następnie adoracja do godz. 22.00; gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00, za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek o godz. 19.00
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii 30-31 marca, zaplanujmy czas tak, aby nie zabrakło go dla Boga.
  4. Prosimy radnych, kółka różańcowe o zbiórkę ofiar na kwiaty grobu Pańskiego.
  5. Na końcu kościoła są do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady w cenie 6 zł i paschaliki – symbol Chrystusa zmartwychwstałego również w cenie 6 zł.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Czesława Sobolewskiego i Mieczysława Puchalskiego rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.