OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.03.2022r.

• W sobotę – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Msze święte o godz. 10.00 i 16.00
  1. Trwa WIELKI POST, droga krzyżowa w każdy piątek po Mszy o 16.30, a następnie adoracja do godz. 22.00; gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00, za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dzisiaj spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej po Mszy świętej o godz. 12.00
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i półrocznych o godz. 12.00; taca inwestycyjna.
  4. Na końcu kościoła są do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady w cenie 6 zł i paschaliki – symbol Chrystusa zmartwychwstałego również w cenie 6 zł.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i do puszek na rzecz misji.