OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.09.2022r.

• We wtorek – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • W środę – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • W piątek – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  1. Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty.
  2. Dziś po Mszy świętej po godz. 12.00 spotkanie organizacyjne do I Komunii Świętej
  3. Za tydzień Msza św. w świetlicy w Sieklukach o godz. 14.00
  4. Od 1.10.2022r. przyjmowane będą intencje na przyszły rok.
  5. Decyzją Księdza Biskupa zostały wprowadzone indeksy uczestnika lekcji religii. Uczniowie z terenu naszej parafii uczęszczający do szkół ponad podstawowych mogą nabyć taki indeks po Mszach św. w cenie 3zł. Będą one podstawą do wydawania zaświadczeń dla rodziców chrzestnych, świadków bierzmowania oraz przy zawieraniu sakramentalnego związku małżeńskiego.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę przeznaczoną na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na rzecz Centrum informacji Diecezji Drohiczyńskiej