OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.09.2022r.

• We wtorek – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, jest to 13 dzień września, Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej o godz. 19.00 następnie różaniec
  • W środę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • W czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • W piątek – Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa
  1. Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty.
  2. Dziś rozpoczynamy Tydzień wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców
  3. W najbliższą niedzielę przypada dzień Środków Społecznego przekazu, po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na rzecz Centrum informacji Diecezji Drohiczyńskiej. Jest to trzecia niedziela miesiąca Msza za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach o godz. 12.00 a taca zebrana w tym dniu przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  4. Za tydzień w niedzielę (18.09) po Mszy świętej o godz. 12.00 pierwsze spotkanie przygotowujące do I Komunii świętej, obecność obowiązkowa.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.