OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.10.2022r.

W tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
We wtorek – Święto św. Łukasza, ewangelisty – jest to święto służby zdrowia, módlmy się w intencji wszystkich jej pracowników
W czwartek – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
W sobotę – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty.
Zaręby- 4020,00; Brzeziny – 1860,00; Lipiny – 2740,00; Siekluki kolonia 2000,00; Biszewo – 1610,00; Piotrowo Krzywokoły – 3130,00; Dziadkowice – 6810,00 łącznie : 22170,00
Chcemy w październiku uporządkować cmentarz parafialny, prace będą prowadzone w każdą sobotę. Potrzebne będą wykaszarki, ciągnik z przyczepą, siekiery i piła mechaniczna do wycinki krzaków przy murze na nowym cmentarzu, grabie. W najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 9.00 Siekluki Wieś i Kolonia, Trojany, Krzywokoły i Wojeniec. Dziękujemy mieszkańcom wsi Korzeniówka: Zarębma Artur i Marek Piotrowski, mieszkańcom wsi Zaręby: Olszewski Franciszek i Hieronima, Zaręba Tadeusz, Zaręba Józef, Malinowski Dariusz, Zaręba Franciszek, mieszkańcom wsi Kąty: Kobus Adam, Mikołajczuk Dariusz i Filip, Orłowski Stanisław, mieszkańcom wsi Wiercień: Piotrowski Tadeusz, Piotrowski Mateusz, Kulczakiewicz Cezary, Moczulski Mateusz, mieszkańcom Lipiny: Zaremba Barbara
Taca z najbliższej niedzieli przeznaczona będzie na Fundusz Misyjny.
Za tydzień odpust w Żurobicach, suma odpustowa o godz. 13.30
Bóg zapłać paniom które zakupiły kwiaty i donice i od wiosny je pielęgnowały: Pani Teresie Mikołajczuk, Grażynie Piotrowskiej.
Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną i ofiary do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Piotrowską, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.