OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.10.2022r.

• W piątek – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, jest to dzień imienin ks. bpa Tadeusza Pikusa, w modlitwie polecajmy Bogu dostojnego Solenizanta.
  • W niedzielę – Rocznica poświęcenia kościoła własnego
  1. W kościele dostępne są karty wypominkowe (WYPEŁNIAMY DRUKOWANYMI LITERAMI) wypominki roczne 100zł; półroczne 50zł; jednorazowe ofiara dowolna
  2. Do kupienia są znicze caritas w cenie 9zł.
  3. Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty.

Zaręby- 4020,00;  Brzeziny – 1860,00; Lipiny – 2740,00; Siekluki kolonia 2000,00; Biszewo – 1610,00; Piotrowo Krzywokoły – 3130,00; Dziadkowice – 6810,00 łącznie : 22170,00

1. Chcemy w październiku uporządkować cmentarz parafialny, prace będą prowadzone w każdą sobotę. Potrzebne będą wykaszarki, ciągnik z przyczepą, siekiery i piła mechaniczna, grabie. W najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 9.00 Dziadkowice, Brzeziny i Kąty osiedle, oraz pozostałych którzy nie znaleźli czasu w wyznaczonym terminie. Dziękujemy mieszkańcom Siekluk: Stefanowi Sawickiemu, Krzysztofowi Majewskiemu, Marcinowi Niewierowskiemu.
  2. Zbliża się listopad, zatroszczmy się również o porządek na grobach, przypominamy, że na cmentarzu możemy zostawić odpady biodegradowalne, pozostałe zabieramy ze sobą.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na Fundusz Misyjny
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Sylwię Niewińską, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.