OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.01.2023r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – Wspomnienie św. Antoniego, opata
  • W czwartek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • W sobotę – Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 jasełka zaprezentują dzieci ze Szkoły Podstawowej w Tołwinie; po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się koncert kolęd dzieci i młodzieży ze Studia Piosenki „Fart” działającego przy Bielskim Domu Kultury. Po koncercie dzieci będą zbierały pieniądze na Domy pomocy społecznej dla osób starszych, otwórzmy swoje serca. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  2. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  3. Lokalne Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Dziadkowicach i Gminna Biblioteka Publiczna w Dziadkowicach zapraszają Wieczór Kolęd oraz Jasełka. Wydarzenie odbędzie się w piątek 20.01.2023r. o godz. 16.00 w budynku GOK
  4. W sobotę obchodzić będziemy Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka, polecajmy ich w modlitwie.
  5. W niedzielę (22.01) obchodzić będziemy Niedzielę Słowa Bożego.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną.