OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.01.2023r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Drohiczynie. Módlmy się w intencji Diecezji
  1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 konkurs kolęd dla dzieci.
  2. Porządek kolędy:
  • Poniedziałek – od. godz. 9.00 Kąty od strony oczyszczalni; od 14.30 Kąty od strony Dziadkowic
  • Wtorek – od. godz. 15.00 Kąty osiedle i Dziadkowice od strony Dołubowa
  1. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć księdza z wizytą kolędową i chce to nadrobić prosimy umawiać się indywidualnie z księżmi.
  2. W niedzielę 15.01.2023r. o godzinie 12.00 Msza święta za zmarłych polecanych w rocznych i półrocznych wypominkach, Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele inwestycyjne, po Mszy świętej o godz. 9.00 odbędą się jasełka przygotowane przez dzieci ze SP w Tołwinie, a po Mszy św. o 12.00 w naszym kościele parafialnym odbędzie się koncert kolęd dzieci i młodzieży ze Studia Piosenki „Fart” działającego przy Bielskim Domu Kultury. Dzieci po koncercie będą zbierały pieniądze na rzecz domów pomocy społecznej, zechciejmy wesprzeć tę inicjatywę. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę