OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.01.2024r.

  1. W nadchodzącym tygodniu wspominamy:
  • W środę – Wspomnienie św. Antoniego, opata
  • W piątek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  1. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje ferie zimowe przy współpracy z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Więcej informacji na stronie w zakładce ogłoszenia
  2. Od 12 stycznia 2024 r. wchodzi na ekrany kin film „Powstaniec 1863”, poświęcony bohaterowi powstania styczniowego, kapłanowi diecezji siedleckiej – ks. Stanisławowi Brzósce. To opowieść o zrywie niepodległościowym, o odwadze i ofiarności w walce o wolną Polskę. Przeżywając obchody 160. rocznicy powstania styczniowego zachęcamy do obejrzenia filmu.
  3. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Za tydzień III niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne, Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 12.00. Będzie to jednocześnie Niedziela Słowa Bożego i Dzień Babci
  5. Porządek wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu:
  • W poniedziałek: Żurobice – proboszcz od godz. 12.00 od DK19; wikariusz od 15.00 od strony Tołwina
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę