OGŁOSZENIA PARAFIALNE 07.01.2024r.

1. W nadchodzącym tygodniu wspominamy:
  • W środę – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Drohiczynie
  1. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje ferie zimowe przy współpracy z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Więcej informacji na stronie w zakładce ogłoszenia
  2. Od 12 stycznia 2024 r. wchodzi na ekrany kin film „Powstaniec 1863”, poświęcony bohaterowi powstania styczniowego, kapłanowi diecezji siedleckiej – ks. Stanisławowi Brzósce. To opowieść o zrywie niepodległościowym, o odwadze i ofiarności w walce o wolną Polskę. Przeżywając obchody 160. rocznicy powstania styczniowego zachęcamy do obejrzenia filmu.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci ze szkoły w Tołwinie zaprezentują Jasełka, po występie będziemy mogli wesprzeć dzieci ofiarami.
  4. Porządek wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu:
  • W poniedziałek: od 15.00 Wiercień Duży i Mały – 2 księży
  • We wtorek: od 15.00 Dziadkowice – 2 księży
  • W środę: od 15.00 Osiedle Kąty
  • W piątek: od 9.00 Kąty – ks. proboszcz; ks. Paweł od 13.00 od strony Malewic
  • W sobotę: od 9.00 Żurobice
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy św. Cecylię Całun. Rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłą polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek…