OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.05.2021r.

 

 1. W tym tygodniu wspominamy:
 • W czwartek – wspomnienie NMP Fatimskiej – Msza św. w intencji czcicieli MB o godz. 19.00
 • W piątek – Święto św. Macieja Apostoła
 • W niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, trzecia niedziela miesiąca – Msza św. o godz. 12.00 sprawowana będzie na cmentarzu w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, taca w tym dniu przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
 1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na WSD w Drohiczynie.
 2. Dziś rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o urodzaje, dlatego też w naszej parafii rozpoczynamy poświęcenia pól, chcemy prosić Boga o urodzaje, zachowanie od klęsk żywiołowych, dobrą pogodę i uświęcenie naszej pracy.  Porządek poświęcenia:
 • Poniedziałek godz. 10.00 – Siekluki
 • Wtorek godz. 10.00 – Piotrowo Trojany
 • Środa godz. 13.00 – Piotrowo Krzywokoły
 • Czwartek 10.00 – Wojeniec
 • Piątek 10.00 – Brzeziny
 • Sobota 10.00 – Zaręby