OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.05.2021r.

• W poniedziałek – uroczystość NMP Królowej Polski, jest to również 230 rocznica ustanowienia konstytucji 3 maja. W tym dniu o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji strażaków.
  • We wtorek – wspomnienie św. Floriana, męczennika – dzień modlitw w intencji strażaków.
  • W czwartek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca
  • W sobotę – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – Głównego Patrona Polski
  1. W najbliższą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD, jest to bardzo konkretny wyraz naszej troski o powołania i powołanych.
  2. Spotkanie dla rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych w środę po nabożeństwie majowym, serdecznie zapraszamy.
  3. Dziękujemy panu Antoniemu Timofiejukowi za usunięcie gruzu i prace związane z niwelacją terenu przy plebani.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę po nabożeństwie majowym.
  5. Do nabycia są paschaliki w cenie 5zł. Paschał symbolizują Chrystusa Zmartwychwstałego.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie.