OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.05.2021r.

 

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W poniedziałek: Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  • We wtorek: Wspomnienie św. Justyna, męczennika, dzień dziecka
  • W czwartek: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, pierwszy czwartek
  • W piątek: pierwszy piątek miesiąca
  • W sobotę: Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika, pierwsza sobota miesiąca, rocznica utworzenia diecezji Drohiczyńskiej
  1. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii w dni powszednie ok. godz. 17.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00
  2. Spowiedź dzieci przed rocznicą Komunii świętej w środę od godz. 16.00
  3. Na procesje Bożego Ciała prosimy o przygotowanie następujących ołtarzy: Szkoła, Kąty Osiedle, u państwa Noparlików, Urząd gminy. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na nieszpory Eucharystyczne na godz. 17.00.
  4. W najbliższą niedzielę o godz. 12.00 ks. Radosław Kalicki będzie sprawował w naszej parafii Mszę św. prymicyjną, ofiary zebrane na tace przeznaczone będą do dyspozycji prymicjanta. Serdeczne Bóg zapłać ks. Prymicjantowi za złożony dar dla parafii w postaci ornatu z wizerunkiem św. Anny.