OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.04.2023r.

1. Dziś (4 Niedziela Wielkanocna) – początek Tygodnia Modlitw o powołania Kapłańskie i Zakonne.

2. Jutro zaczynają się nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. W naszym kościele nabożeństwa majowe będą odprawiane w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 9.00 natomiast w dni powszednie po Mszy św. o godz. 16.30. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie dzieci, młodzież oraz rodziców z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Komunii Św.

3. Jutro też przypada wspomnienie św. Józefa Robotnika.

4. W środę (3 maja) – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji. Na Mszy Świętej o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji naszych Strażaków.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa będą odprawiane po Mszy św. o godz. 16.30

6. Dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wykonane prac porządkowych w kościele i wokół kościoła.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.