OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.01.2023r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • W czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego; pierwszy czwartek miesiąca – módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne; Msze św. w kościele o godz. 10.00 i 17.00; w kaplicach o godz. 15.00. Po Mszach świętych poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, taca w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych
  • W piątek – Wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika; pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o godz. 16.30 i 17.00 poświęcenie świec i błogosławieństwo gardeł ku czci św. Błażeja i nabożeństwo pierwszego piątku po Mszy o godz. 17.00
  • W sobotę – Pierwsza sobota miesiąca – Litanię Loretańską odczytamy po Mszy o 7.30
  1. W niedzielę poświęcenie chleba i wody ku czci świętej Agaty po każdej Mszy św.
  2. Na stoliku przy wyjściu są kalendarze, ofiary za nie składane przeznaczone są na misje.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.