OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.08.2022r.

• W poniedziałek – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • W czwartek – Pierwszy czwartek miesiąca, módlmy się o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa, jest to również początek roku szkolnego, Msza św. w Kościele w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli o godz. 8.00, natomiast w kaplicy w Tołwinie o godz. 9.00
  • W piątek – Pierwszy piątek miesiąca, Msze św. o godz. 16.00 i 16.30, po Mszy o 16.30 nabożeństwo pierwszopiątkowe, adoracja do godz. 21.00 zapraszamy serdecznie.
  • W sobotę – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła i pierwsza sobota miesiąca, Msza św. w intencji wynagradzającej o godz. 8.00, następnie nabożeństwo pierwszej soboty, prosimy o spowiedź w ciągu tygodnia
  1. Składka na remont kaplicy wynosi 100 zł od osoby dorosłej, 40 zł na Pana Krzysztofa, za utrzymywanie porządku przy kościele i Panią Teresę za porządek w kościele. Radnych prosimy o zgłaszanie się po zeszyty.
  2. Po Mszach świętych zapraszamy do zakrystii dzieci które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej po kartki do obchodzenia pierwszych piątków miesiąca. Zachęcamy też rodziców aby razem z dziećmi obchodzili pierwsze piątki miesiąca, ucząc nie tylko słowem, ale dając przykład życia.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.