OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.03.2021r.

1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  2. W czasie Triduum Paschalnego, czyli Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota; liturgia będzie sprawowana o godz. 18.00. Porządek adoracji będziemy podawać na bieżąco.
  3. Ofiary zebrane przy adoracji krzyża w Wielki Piątek przeznaczone są na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej.
  4. Poświęcenie pokarmów w kościele o 14.00 i 15.00; pozostałe miejscowości tradycyjne trasy od godz. 9.00
  5. Rezurekcja w Niedziele o godz. 6.00
  6. Ze względu na obostrzenia sanitarne w Wielkim Tygodniu, tak, jak dziś nie będzie procesji.
  7. Jak wiele innych parafii zmuszeni jesteśmy zlikwidować kontenery na cmentarzu, ze względów na nieustannie rosnące koszty związane z wywozem odpadów. Kontenery na odpady znikną z naszego cmentarza już po Wielkanocy, w związku z tym będziemy później musieli zabierać wszelkie odpady ze sobą, więc prosimy o sprzątnięcie cmentarza i grobów do świąt i przemyślane zakupy kwiatów i zniczy, zmarłym potrzebna jest nasza modlitwa a nie ozdoby. Poinformujmy o tym najbliższych którzy będą odwiedzać cmentarz czy uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.
  8. Bóg zapłać panu Dariuszowi Żarskiemu za ofiarowanie dębiny na wykonanie belki na krzyż. Panu Wiesławowi Smorczewskiemu za wykonanie prac stolarskich. Panom Januszowi i Danielowi Zarembom za umożliwienie montażu belki. Panom Krzysztofowi Żukowskiemu, Tadeuszowi i Henrykowi Bakunowiczom, Krzysztofowi Mikołajczukowi, Romanowi Michalskiemu i Damianowi Osmólskiemu za prace porządkowe przy Kościele.
  9. Do nabycia są paschaliki w cenie 5zł. Paschał symbolizują Chrystusa Zmartwychwstałego.
  10. Dziś jeszcze można zgłaszać w zakrystii chorych do których udamy się w poniedziałek od godz. 10.00.
  11. Do wtorku do godz. 10.00 można przywozić zużyty sprzęt elektroniczny, AGD i RTV na parking przy plebani. Środki pozyskane z tej akcji przeznaczone będą na misje.
  12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie.
  13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Kosińskiego i Władysława Kaputa. Rodzinom wyrażamy głębokie współczucie, zmarłych polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.