OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.02.2021r.

 

 1. Bóg zapłać za wsparcie okazane misjonarzom, przez ofiary składane dziś do puszek.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • W Poniedziałek (01.03) Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – okażmy Polskim Bohaterom pamięć przez modlitwę i pogłębianie oraz przekazywanie wiedzy o nich.
 • W czwartek (04.03) Uroczystość św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej, jest to również pierwszy czwartek miesiąca, pamiętajmy o modlitwie w intencji kapłanów, oraz o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej.
 • Pierwszy piątek (05.03), adoracja z możliwością spowiedzi od godz. 16.00, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego na zakończenie adoracji.
 • Pierwsza sobota miesiąca (06.03) nabożeństwo po Mszy św. o 7.30
 1. W sobotę odbędzie się zbiórka ministrantów o godz. 17.00, prosimy o jak najliczniejsze przybycie, ponieważ należy przygotować liturgiczne obchody Świętego Triduum Paschalnego.
 2. W niedzielę 07.03 po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej – obecność obowiązkowa.
 3. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii: Droga krzyżowa w piątek po Mszy świętej o godz. 16.30. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.00. Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tych nabożeństwach.
 4. Jak wiele innych parafii zmuszeni jesteśmy zlikwidować kontenery na cmentarzu, ze względów na nieustannie rosnące koszty związane z wywozem odpadów. Kontenery na odpady znikną z naszego cmentarza już po Wielkanocy, w związku z tym będziemy później musieli zabierać wszelkie odpady ze sobą, więc prosimy o sprzątnięcie cmentarza i grobów do świąt i przemyślane zakupy kwiatów i zniczy, zmarłym potrzebna jest nasza modlitwa a nie ozdoby. Poinformujmy o tym najbliższych którzy będą odwiedzać cmentarz czy uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.
 5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie.