OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.01.2024r.

  1. W nadchodzącym tygodniu wspominamy:
  • W środę – Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • W czwartek – Pierwszy czwartek miesiąca, módlmy się o nowe i liczne powołania do kapłaństwa
  • W piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego; pierwszy piątek – Msze św. w kościele o godz. 10.00 i 17.00; w kaplicach o 15.00. Błogosławieństwo świec w czasie każdej Mszy św. Nabożeństwo Pierwszego piątku po Mszy o 17.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  • W sobotę – Wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika; pierwsza sobota – Po Mszy o 7.30 błogosławieństwo świec i specjalne błogosławieństwo wiernych; po Mszy o 8.00 nabożeństwo pierwszej soboty
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.