OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.08.2023r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W poniedziałek – Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • We wtorek – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego po Mszy św. o godz. 7.30. Jest to 84. rocznica wybuchu II wojny światowej. Módlmy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  • W sobotę – Pierwsza sobota miesiąca, Msza św. w intencji wynagradzającej o godz. 8.00, następnie nabożeństwo pierwszej soboty
  1. Lokalne Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej tworzy archiwum Gminy Dziadkowice. Zachęcamy do przynoszenia do dawnego Gok-u starych zdjęć i dokumentów, które niosą ze sobą jakąś historię. Za zgodą właścicieli zostaną wykonane kopie i skany, a oryginały w nienaruszonym stanie wrócą do właścicieli. Wolontariusze przeprowadzą także wywiady ze świadkami historii. W celu udostępnienia zbiorów lub w razie pytań prosimy o kontakt z dyrektor Sylwią Zalewską. Tel: 737 611 573; email: centrum@dziadkowice.pl
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.