OGŁOSZENIA PARAFIALNE  26.05.2024r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek: Wspomnienie bł. Stefana Wyszyńskiego, biskupa
  • W środę: Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy; Od 18.00 spowiedź przed rocznicą I Komunii
  • W czwartek: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Msze św. w kościele o godz. 9.00 i 10.30. Zwyczajowo w naszej parafii jest to dzień rocznicy I Komunii. Trasa procesji: przejdziemy obok sklepu „Arhelan”, przy szkole, przez Osiedle przejdziemy na Kąty i będziemy wracać do kościoła. Pierwszy ołtarz przy szkole, drugi ołtarz u sołtysa Dziadkowic, trzeci przy budynku gminy, ostatni przy kościele – przygotowują rodzice dzieci I Komunijnych.
  • W piątek: Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  • W sobotę: Wspomnienie św. Justyna, męczennika; Dzień Dziecka; Pierwsza sobota miesiąca – Msza w intencji wynagradzającej o godz. 8.00, następnie nabożeństwo pierwszosobotnie; nabożeństwo czerwcowe po Mszy o godz. 19.00
  1. Przeżywamy Biały Tydzień. Prosimy o zapoznanie się ze zmienionymi godzinami sprawowania Mszy świętych
  2. Nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 19.00.
  3. Na stornie parafialnej w zakładce wydarzenia pojawiły się informację o akcjach organizowanych przez KSM Diecezji Drohiczyńskiej: Spływie kajakowym, Kursie wychowawcy i kierownika, wakacjach – pełnopłatnych oraz dofinansowanych przez KRUS, Lednicy
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.