OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.02.2023r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, módlmy się o nowe i święte powołania do kapłaństwa
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po drodze krzyżowej, spowiedź od godz. 16.00
  • W sobotę – Uroczystość św. Kazimierza, Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej; pierwsza sobota miesiąca, litania będzie odmówiona po Mszy o 7.30
  1. Przeżywamy Wielki Post, nabożeństwa drogi krzyżowej w piątki po Mszy św. o godz. 16.30; Gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.
  2. Za tydzień po każdej Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na misje święte, z tych ofiar chcemy także wesprzeć misjonarkę z naszej parafii Martynę Zarębę i dzieci w śród których posługuję w Malawi na południu Afryki.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i do puszek na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.