OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.07.2021r.

1. Dziś wspominamy św. Krzysztofa, poświęcenie pojazdów po każdej Mszy świętej. Naszemu organiście, panu Krzysztofowi i jego żonie pani Annie obchodzącej jutro swoje imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.
2. W tym tygodniu wspominamy:
• W poniedziałek: Uroczystość św. Anny, Matki NMP – Odpust w naszej parafii, Msze święte o godz. 9.00 i 12.00; po Mszach świętych będzie prowadzona zbiórka na rzecz małego Mikołaja który walczy z SMA.
• W czwartek: Wspomnienie św. Marty
• W sobotę: Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
3. Zachęcamy do wzięcia udziału pieszej pielgrzymce na Jasną Górę i do pielgrzymowania duchowego. Więcej szczegółów na stronie doczestochowy.pielgrzymuj.pl i w gablocie ogłoszeń. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w parafii Św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach. Natomiast do grupy Srebrnej (pielgrzymi duchowi) można zapisywać się w naszej kancelarii parafialnej.
4. Odpowiadając na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, za tydzień w naszej parafii będziemy przeżywać dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. W tym dniu po każdej Mszy świętej zbierane będą ofiary do puszek które zostaną im przekazane za pośrednictwem Caritas Polska.
5. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace, oraz na cele misyjne.
6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Jaszczołt i Aleksandra Zarębę rodzinom wyrażamy głębokie wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…