OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.06.2023r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W środę – Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • W czwartek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła – taca w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Stolicy Apostolskiej. Jest to dzień imienin Biskupa Piotra Sawczuka, w modlitwie polećmy Bogu dostojnego solenizanta
  • W sobotę – Pierwsza sobota miesiąca – Msza w intencji wynagradzającej o godz. 8.00 następnie nabożeństwo pierwszej soboty
  1. Dziś oficjalne otwarcie i poświęcenie Lokalnego Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Dziadkowicach. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 14.00. Więcej informacji i zaproszenie na stronie internetowej Gminy Dziadkowice.
  2. Rozpoczęliśmy wakacje, Msze w kaplicy w Żurobicach odprawiane będą w sobotę o godz. 19.00
  3. Za tydzień w niedzielę o godz. 6.00 z naszego kościoła wyrusza piesza pielgrzymka do Ostrożan. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.