OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.04.2022r.

• W poniedziałek – święto świętego Marka Ewangelisty
  • We wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  • W piątek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy oraz dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny Światowej
  1. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się miesiąc Maj, nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 16.30 , a niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00. Do uczestnictwa zapraszamy w szczególności dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami oraz młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  2. W niedzielę 1 maja spotkanie dzieci i rodziców przygotowuj się do Pierwszej Komunii Świętej po Mszy Świętej o godzinie 12.00
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, dziś przeznaczone na cele charytatywne