OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.04.2021r.

1. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej, pamiętajmy o modlitwie w tej intencji. W środę o godz. 17.00 zostanie w naszym kościele odprawiona specjalna Msza św. o nowe powołania z naszej parafii, serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek obchodzić będziemy święto św. Katarzyny ze Sieny, jest to również dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej, z rąk niemieckich i sowieckich, zginął co trzeci ksiądz.
  3. W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika, jest to też pierwsza sobota miesiąca i rozpoczęcie nabożeństw majowych, będą one odprawiane dni powszednie o godzinie 17.00, w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 9.00.
  4. Spotkanie dla rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych we wtorek o godz. 17.00.
  5. Jak wiele innych parafii zmuszeni jesteśmy zlikwidować kontenery na cmentarzu, ze względów na nieustannie rosnące koszty związane z wywozem odpadów. Kontenery na odpady znikną z naszego cmentarza już z końcem miesiąca, w związku z tym będziemy później musieli zabierać wszelkie odpady ze sobą, więc prosimy o dokończenie porządków i przemyślane zakupy kwiatów i zniczy, zmarłym potrzebna jest nasza modlitwa a nie ozdoby. Poinformujmy o tym najbliższych którzy będą odwiedzać cmentarz czy uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.
  6. Do nabycia są paschaliki w cenie 5zł. Paschał symbolizują Chrystusa Zmartwychwstałego.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie, w zeszłym tygodniu na cele inwestycyjne zebraliśmy 1723zł.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Elżbietę Marciniak. Rodzinie wyrażamy głębokie współczucie, zmarłą polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.