OGŁOSZENIA PARAFIALNE  25.02.2024r.

1. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszki ,,Ad gentes” – Na Misje.
  2. 1 marca (piątek) Narodowy Dzień Pamięci ,, Żołnierzy Wyklętych”.
  3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej o godz. 17.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.
  4. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 7.30
  5. Coroczna akcja Caritas ,,Baranek Wielkanocny” w cenie 15 złoty i Skarbonki ,, Jałmużna Wielkopostna”
  6. W Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki po Mszy św. o godz. 17.00; Gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  8. Nocna Droga Krzyżowa Ostrożany – Siemiatycze03.2024 r. (noc z piątku na sobotę)

Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach oraz Oddział Akcji Katolickiej, zapraszają 8 marca na Nocną Drogę Krzyżową z Sanktuarium Maryjnego w Ostrożanach do Siemiatycz. Program:

1. 00 Msza Święta w Ostrożanach,
  2. 00 Wymarsz poszczególnych grup, pod kierunkiem przewodników,
  3. 00 – 4.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w par. św. A. Boboli,
  4. Zakończenie Drogi Krzyżowej pod Krzyżem Misyjnym przy kościele. św. A. Boboli.

W trosce o bezpieczeństwo pątników organizatorzy przypominają, że należy zapisać się na listę (jest wyłożona w naszej parafii). Zabieramy z sobą kamizelkę odblaskową i latarkę. Jest możliwość dojazdu autokarem z Siemiatycz do Ostrożan, wyjazd o g. 20.15 (kontakt: 600 035 869).