OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.10.2021r.

• W czwartek – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, dzień imienin bp. seniora Tadeusza Pikusa, módlmy się za dostojnego solenizanta
  • W niedziele – Uroczystość rocznicy poświęcenia Kościoła, ostatnia niedziela miesiąca, Msza św. w świetlicy w Sieklukach o godz. 14.00
  1. Trwa październik – miesiąc różańcowy. Różaniec w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. o godz. 16.30 w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Zbliża się listopad, prosimy o przygotowanie cmentarza to Uroczystości Wszystkich Świętych i dnia zadusznego. Przypominamy o zabieraniu śmieci ( np. zużyte wkłady, znicze szklane i plastikowe, sztuczne kwiaty, doniczki, itp.), w wyznaczonych miejscach można złożyć odpady biodegradowalne (np. trawa, liście, naturalne kwiaty bez ziemi i donic)
  3. Na bocznych ołtarzach są karty wypominkowe, prosimy o wypełnianie drukowanymi literami. Można zamawiać wypominki roczne (100zł), półroczne (50zł) i jednorazowe.
  4. Do nabycia są znicze Caritas w cenie 7 zł, oraz kalendarze WSD w Drohiczynie w cenie 5 zł.
  5. Prosimy radnych o zebranie składek.
  6. Prosimy o dokończenie koszenia cmentarza parafialnego mieszkańców Korzeniówki i Lipin.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace które przeznaczone są na fundusz misyjny.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ludwika Karasowskiego i Kazimierza Kulczakiewicza, rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.