OGŁOSZENIA PARAFIALNE  24.03.2024r.

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się koncert wielkopostny „Pustynia”
 2. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona jest na 08.04
 3. W Wielki Czwartek i w Wielki piątek wieczorna liturgia o godz. 18.00. Adoracja do 22.00. W Wielki piątek obowiązuje post ścisły.
 4. W wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 19.00. W tym dniu również zachęcamy do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 5. W sobotę poświęcenie pokarmów od godz. 9.00 zwykłymi trasami a w kościele o godz. 14.00 i 15.00
 6. W Niedzielę Wielkanocną Msza św. rezurekcyjna o godz. 6.00 w sposób szczególny zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i młodzież przygotowującą się do bierzmowania do włączenia się w procesję rezurekcyjną . Druga Msza św. o godz. 10.00
 7. Bóg zapłać pani Ewie Michalskiej wraz z klasą VIII za posprzątanie i segregację zeschłych kwiatów na cmentarzu. Bóg zapłać panu Tadeuszowi Bakunowiczowi za wywóz zeschłych kwiatów i ziemi. Bóg zapłać Krzysztofowi Żukowskiemu, Piotrowi Kocowi, Łukaszowi Wodyńskiemu – rodzicom dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii, Bóg zapłać także młodzieży przygotowującej się do bierzmowania Antoniemu Mikołajczukowi wraz z dziadkiem Tadeuszem Bakunowiczem, Rafałowi Leończukowi z ojcem, Filipowi Mikołajczukowi z ojcem, Pauli Bazyluk, Dominikowi Zarębie, Bartkowi Korzeniewskiemu
 8. We wtorek i środę na cmentarzu postawiona będzie przyczepka obok kaplicy na liście. Prosimy tych którzy mają groby przy dębach o wygrabienie liści.
 9. W najbliższym czasie zostanie założony monitoring na cmentarzu
 10. Do chorych udamy się w środę od godz. 10.00
 11. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego.
 12. Pielgrzymka do Włoch w terminie 10-16.06.2024r. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń
 13. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę