OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.05.2021r.

• W poniedziałek Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej diecezji.
  • W środę dzień matki – okażmy wdzięczność swoim mamom i ogarnijmy je modlitwami.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • W niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – odpust parafialny.
  1. Uroczystości odpustowe poprzedzone będą nabożeństwem 40 godzinnym. Rozpoczynamy w piątek Mszą św. o godz. 19.00, po Mszy adoracja będzie trwała do godz. 21.00; w sobotę Msza św. o godz. 10.00 następnie od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 nabożeństwo Majowe i Msza święta. W niedzielę Msze św. o 9.00 i 12.00, nie będzie Mszy św. w kaplicach, zapraszamy wszystkich na uroczystą sumę odpustową, w sposób szczególny zapraszamy do wzięcia udziału w procesji.
  2. W sobotę o godz. 10.00 odbędą się święcenia prezbiteratu dk. Radosława Kalickiego, w tych dniach szczególnie otoczmy go naszą modlitwą.
  3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace i indywidualnie.
  4. Porządek poświęcenia pól:
  • Poniedziałek godz. 10.00 – Korzeniówka
  • Wtorek godz. 15.30 – Dziadkowice