OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.11.2023r.

• W poniedziałek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  • We wtorek – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  • W środę – Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  • W piątek – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy
  • W niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  1. W sobotę 25.11 o godz. 15.00 w barze „Jazz” w Dziadkowicach „Zapusty” czyli wspólne śpiewanie przy ciastku i herbacie. W czasie występów organizowane będą licytacje dobroczynne. Serdecznie zapraszamy!
  2. Dyrektor Lokalnego Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Dziadkowicach oraz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Dziadkowicach serdecznie zapraszają na wieczór wspomnień, który odbędzie się 26.11.2023r. O godz.16.00 w Lokalnym Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej w Dziadkowicach (Kąty 22) . W programie prezentację filmowe i zdjęciowe, występy dzieci oraz lokalnych zespołów.
  3. Za tydzień 26.11 po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
  4. Akcja Katolicka w Siemiatyczach i parafia św. Andrzeja Boboli zapraszają na spektakl „Tajemnica Eucharystii”, który odbędzie się dziś (19.11.2023r.) o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach. Po spektaklu można wspomóc teatr ewangelizacyjny ofiarą do puszek.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną
  6. Ostatnio pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Bujno i Annę Romaszkiewicz. Rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłych polecamy w modlitwie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…