OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.02.2023r.

• W środę – Środa popielcowa, Msze św. w kościele o godz. 10.00 i 17.00 w kaplicach o 15.00; w tym dniu obowiązuje post ścisły.
  1. Prosimy o zgłoszenie się do zakrystii/kancelarii osoby które chcą prenumerować miesięcznik różaniec
  2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Ostatnie dni karnawału przeżyjmy w radości bez alkoholu, zachęcamy również do abstynencji przez cały Wielki Post.
  3. Rozpoczynamy Wielki Post, nabożeństwa drogi krzyżowej w piątki po Mszy św. o godz. 16.30; Gorzkie żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.
  4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii 22.03 – 23.03
  5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca Msza w Sieklukach o 14.00; także za tydzień po każdej Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną