OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.09.2023r.

• W poniedziałek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika
  • W środę – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • W czwartek – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  • W sobotę – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  1. Prosimy radnych o zgłaszanie się po zeszyty w celu zbierania rocznej składki (100zł). Planowane jest wykonanie ogrodzenia parafialnej działki, gdzie obecnie mieszka pan organista.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i bierzmowania – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. O godz. 15.00 spotkanie ministrantów (na plebanii).
  3. Wczoraj w Drohiczynie Ks. Biskup ustanowił 52 nowych lektorów, w śród nich również Antoniego Mikołajczuka z naszej parafii. Serdecznie gratulujemy Antoniemu i jego rodzinie.
  4. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy o. Ryszarda Marię Żuber OFMConv. – Prezes Rycerstwa Niepokalanej w Polsce, wygłosi do nas Słowo Boże i spotka się z nowo powstałą w naszej parafii grupą Rycerstwa Niepokalanej.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną i do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.