OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.04.2022r.

1. Bóg zapłać wszystkim którzy zaangażowali się w obchody Triduum Paschalnego i Wielkanocy: Służbie liturgicznej, paniom czytającym i śpiewającym, strażakom za czuwanie przy grobie, panu organiście, pani Teresie Puchalskiej za dekoracje kościoła.
  2. Rozpoczynamy oktawę Wielkanocy, jutro Msze święte w porządku niedzielnym, a ofiary zebrane na tece przeznaczone będą na KUL. Z racji oktawy w piątek nie obowiązują przepisy postne.
  3. Trwa nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia, koronka dziś po Mszy św. o 10.00 i jutro po Mszą o 9.00; przez pozostałe dni po Mszy o godz. 7.30
  4. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia (rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia), taca w tym dniu przeznaczona będzie na Caritas.
  5. Bóg zapłać za wszystkie życzenia nadesłane na adres parafii.
  6. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na tace oraz indywidualnie, na kwiaty do Grobu Pańskiego i przy okazji poświęcenia pokarmów.