OGŁOSZENIA PARAFIALNE  17.03.2024r.

  1. We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 7.30
  2. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego w kwocie 3090zł. Prosimy ostatnie miejscowości o uregulowanie zbiórki.
  3. Rekolekcje w naszej parafii w środę i czwartek. Msze św. w kościele o godz.10.00 i 17.00 w kaplicach w środę Żurobice o 12.00; w czwartek Tołwin 12.00 i Siekluki 14.30. Skorzystajmy z możliwości spowiedzi.
  4. Przeżywamy Wielki Post, czas pokuty i przemiany życia. Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. o godz. 17.00; Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz. 9.00
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm w czasie każdej Mszy świętej.
  6. Coroczna akcja Caritas ,,Baranek Wielkanocny” w cenie 15 złoty i Skarbonki ,, Jałmużna Wielkopostna”
  7. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych wraz z rodzicami (którzy nie byli w ostatnią sobotę) do prac porządkowych przy kościele (grabienie liści, usuwanie kretowisk, sprzątnięcie drzewa na cmentarzu i łące parafialnej). Potrzebne będą grabie, piły do cięcia drzewa, ciągnik z przyczepą). Młodzież bierzmowana zajmie się zebraniem uschłych kwiatów na cmentarzu)
  8. Pielgrzymka do Włoch w terminie 10-16.06.2024r. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń
  9. Zbiórka elektrośmieci do 22 marca do godz. 9.00. Elektroodpady można zostawić na parkingu przy plebanii.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę inwestycyjną.