OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.05.2021r.

1. W sobotę o godz. 10.00 Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i pierwsza spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą.
  2. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, z racji I Komunii Świętej Msze św. w naszej parafii: 8.00 w kaplicach; 10.00 i 12.00 w Kościele; 14.00 w świetlicy w Sieklukach.
  3. Procesja Bożego Ciała w tym roku będzie przebiegała następującą trasą: Kościół – osiedle Kąty – kościół. W związku z tym prosimy o przygotowanie następujących ołtarzy: Szkoła, osiedle Kąty, u państwa Noparlików, Urząd Gminy. Prosimy również o odświeżenie rzeczy na procesje. Na procesję zapraszamy poczty sztandarowe strażaków i szkoły; zespół Kalina w strojach, dzieci do sypania kwiatów i niesienia poduszek, dzieci rocznicowe do niesienia różańca i wszystkich wiernych.
  4. Na tegorocznych dożynkach naszą parafię reprezentować będą Dziadkowice.
  5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na cele inwestycyjne.
  6. Porządek poświęcenia pól:
  • Poniedziałek godz. 10.00 – Biszewo
  • Wtorek godz. 10.00 – Malinowo
  • Środa godz. 10.00 – Lipiny
  • Czwartek 10.00 – Tołwin
  • Piątek 10.00 – Żurobice
  • Sobota 12.00 – Wiercień Mały i Duży
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Mazuruk. Rodzinie wyrażamy głębokie współczucie, zmarłą polecamy w modlitwie – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.