OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.11.2021r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – Święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia
  • W środę – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • W czwartek – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • W sobotę – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  • W niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
  1. W najbliższą niedzielę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 13.00. Spotkanie poprowadzi pan Andrzej Wronka, od lat zajmuje się obroną wiary katolickiej przed działalnością sekt i błędnych duchowości. Poruszane będą zagrożenia dotyczące ludzi młodych: sekty, magia, okultyzm, uzależnienia od gier komputerowych, itp.. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i starszą młodzież.
  2. Dziękujemy radnym z Tołwina, Kątów, Dziadkowic, Siekluk Kolonii, Zarąb, Brzezin, Biszewa, o zebranie składek prosimy pozostałe miejscowości.
  3. Bóg zapłać dk. Danielowi Konikowi za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę, na ostatniej prostej do święceń kapłańskich życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki naszej Najlepszej Matki i wszelkich potrzebnych łask.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace przeznaczone na WSD w Drohiczynie, oraz do puszek na ubogich i Kościół prześladowany.