OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.11.2022r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W środę – Święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia
  • W czwartek – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • W piątek – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • W niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – trzecia niedziela miesiąca Msza za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 12.00; na Mszy o godz. 12.00 odbędzie się również obrzęd przyjęcia nowych ministrantów.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, oraz do puszek na Kościół prześladowany.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Korzeniewską, Helenę Ładziak i Józefa Dobrogowskiego, rodzinom wyrażamy współczucie, a zmarłych polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…