OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.12.2021r.

• W poniedziałek – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  • We wtorek – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  1. W piątek przypada 85 rocznica urodzin papieża Franciszka, polećmy w modlitwie dostojnego jubilata.
  2. Jutro przypada 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego, módlmy się w tym dniu za ofiary stanu wojennego oraz naszą ojczyznę.
  3. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w środę i czwartek, Msze święte w Kościele 10.00 i 17.00 w Tołwinie w środę o 12.00, w Żurobicach w czwartek o 12.00. Wykorzystajmy okazję do spowiedzi przedświątecznej.
  4. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca, Msza św. o godz. 12.00 w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i półrocznych, taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  5. Za tydzień w niedzielę (19.XII) Msza św. w świetlicy w Sieklukach o godz. 14.00
  6. Roraty w naszej parafii w środy o godz. 17.00 i w soboty o godz. 7.00
  7. Prosimy aby zgłaszać chorych do których udamy się z sakramentami po IV niedzieli adwentu. Zgłaszać możemy telefonicznie lub w kancelarii parafialnej.
  8. Wigilijne świece Caritas w cenie 18 zł;
  9. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace.