OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.11.2023r.

 1. W tym tygodniu wspominamy:
 • W poniedziałek – Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
 • W czwartek – Święto Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia
 • W piątek – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
 • W sobotę – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  1. Dziś po Mszy świętej o 12.00 w naszej parafii odbędzie się koncert patriotyczny studia piosenki FART „Nie zapomnimy Polsko”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości. Młodzież po koncercie będzie zbierała datki na zakup niezbędnych rzeczy dla podopiecznych Domów Pomocy Społecznej oraz do Domu Dziecka. Otwórzmy serca i wesprzyjmy młodzież która nie patrzy tylko na siebie, lecz zauważa bardziej potrzebujących. Informacje na stronie parafialnej w zakładce wydarzenia
  2. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych i półrocznych wypominkach o godz. 12.00; taca na cele inwestycyjne
  3. Akcja Katolicka w Siemiatyczach i parafia św. Andrzeja Boboli zapraszają na spektakl „Tajemnica Eucharystii”, który odbędzie się w niedzielę 19.11.2023r. o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach. Po spektaklu można wspomóc teatr ewangelizacyjny ofiarą do puszek.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i do puszek na Kościół prześladowany