OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.12.2022r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • We wtorek – Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  • W środę – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  1. Msze roratnie w środę o godz. 17.00 i w sobotę o godz. 7.00. Zapraszamy do uczestnictwa w roratach wszystkich, zwłaszcza dzieci z lampionami, dzieci przynoszą na roraty swoje imię napisane na wyciętym serduszku, po Mszy będzie losowanie, wybrane dziecko weźmie figurkę Maryi do domu do następnych rorat.
  2. W środę i czwartek odbędą się w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Msze w kościele o godz. 10.00 i 17.00 w kaplicach o godz. 12.00 w środę w Żurobicach, w czwartek w Tołwinie. Będzie to także okazja do przedświątecznej spowiedzi. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w rekolekcjach aby przygotować się duchowo na zbliżające się święta.
  3. Za tydzień o godz.12.00 Msza za zmarłych polecanych na rocznych i półrocznych kartach wypominkowych, taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjne. O godz. 14.00 będzie odprawiona Msza w świetlicy w Sieklukach
  4. Świece Wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie 20zł
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.