OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.06 .2023r.

• W poniedziałek – Wspomnienie błogosławionych męczenników Antoniego Beszty-Borowskiego i Towarzyszy
  • We wtorek – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, ogarnijmy modlitwą Biskupa Seniora w dniu imienin, nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 19.00
  • W środę – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • W czwartek – zakończenie obchodów eucharystycznych oraz poświęcenie ziół i kwiatów.
  • W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  1. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. O godz. 12.00 Msza św. za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach, taca w tym dniu przeznaczona na cele inwestycyjne.
  2. Porządek poświęcenia pól:
  • Poniedziałek – Lipiny o godz. 10.00
  • Wtorek – Tołwin o godz. 14.00
  • Środa – Wojeniec o godz. 10.00
  • Czwartek – Biszewo o godz. 10.00
  • Piątek – Brzeziny o godz. 10.00
  • Sobota – Żurobice o godz. 10.00

W związku z zaistniałą sytuacją w czasie poświęcenia pól przygotowujemy jedynie Mszę św. w świetlicy, ewentualnie jeden ołtarzyk przy świetlicy.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zdzisława Kosińskiego, rodzinie wyrażamy współczucie, a zmarłego polecamy w modlitwie: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…